niedziela, 8 kwietnia 2012

Migawki z dziennika budowy

Drodzy! Jak zapewne pamiętacie jakiś czas temu postanowiliśmy rozpocząć budowę naszej chałupy. Od tamtego momentu niewiele się jednak wydarzyło w tej sprawie. Głównie z prozaicznego powodu: czyli notorycznego braku czasu. Zgłosiliśmy budowę odpowiednim służbom mailowo. Nie odpisali :D Więc uznajemy, że się zgadzają. W związku z odnalezieniem rydza wstrzymujemy się z całym projektem. Chociaż ostatnio pojechaliśmy na działkę zobaczyć co i jak. Z sąsiedniego wzgórza zwanego Blatem Kuchennym (o wysokości około 1,5 m nad poziomem podłogi) zrobiliśmy dla Was poglądowe zdjęcie. Działka jak sami widzicie jest już wyrównana (położona dogodnie około 1 m nad poziomem podłogi). Brązowy kolor wskazuje na żyzną ziemię. Był okres zimowy więc nie zdążyła się zachwaścić. Na zdjęciu widać auto inwestora i zakupione bale zapałczane przeznaczone pod budowę.


Ponadto korzystając z okazji życzymy Wam ciepłych, spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych! Mamy nadzieję, że jeszcze z nami wytrzymujecie ;))

4 komentarze:

 1. Będzie dobrze- Lamborghini w błocie świadczy o poświęceniu inwestora.
  PS Nie tylko wytrzymujemy, ale wręcz mamy się świetnie:) Najlepsze życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, to ci dopiero inwestor zaszalał, materiał jest - to do roboty się zabierajcie :) trawka juz się zieleni, przynajmniej u nas. Przesyłam Wam wiosenne buziaki i czekam na postępy w budowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. mamy takie samo Lamborgini, tylko,że białe :)
  czekam na dalsze postępy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poszukuję takiego miejsca odludnego może wiecie gdzie takie jest jak to pod postem o Rydzu bardzo mi zależy rajka proszę o kontakt na jrasiak@wp.pl

  OdpowiedzUsuń